Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły

                                                                                            (powrót)


 

2015/2016 rok

klasa 4a

1.      Karolina Barłóg

2.      Julia Czerwińska

3.      Maja Dukat

4.      Barbara Hazak

5.      Mikołaj Ostałowski

6.      Antonina Piechota

7.      Zuzanna Piechota

8.      Joanna Piotrowska

 

klasa 4b

9.      Kajetan Idkowiak

10.  Barbara Kuźniak

11.  Olga Sikorska

 

klasa 4c

12.  Hubert Bergolec

13.  Aleksandra Boguś

14.  Wojciech Chołdrych

15.  Antoni Pietrzak

16.  Katarzyna Rudzińska

17.  Mikołaj Wesołowski

 

klasa 4d

18.  Szymon Koszot

19.  Zofia Metler

 

klasa 4e

20.  Marta Piechota

21.  Ignacy Sydow

 

klasa 5a

22.  Jakub Dekiert

23.  Wojciech Patoła

24.  Wiktoria Perz

25.  Sebastian Półtorak

26.  Gabriela Soloch

 

klasa 5b

27.  Michał Gostyński

28.  Mikołaj Majchrzak

29.  Daria Panek

 

klasa 5c

30.  Monika Groblewska

31.  Marta Sołtysiak

 

klasa 5d

32.  Maria Halamska

33.  EmiliaKaczmarek

 

klasa 6a

34.  Wiktoria Barańska

35.  Aleksandra Brach

36.  Wiktoria Harendarz

37.  Aleksandra Płokarz

38.  Amelia Pyc

39.  Maksymilian Pyc

40.  Filip Sobieraj

41.  Wiktoria Stanke

 

klasa 6b

42.  Aleksandra Biniak

43.  Jan Chałupka

44.  Adrianna Fricz

45.  Dobrochna Foremska

46.  Marcel Gajzler

47.  Eryk Jankowiak

48.  Stanisław Jęczkowski

49.  Jakub Jędrzejczak

50.  Karol Kuźniak

51.  Stefania Nowaczyk

52.  Mikołaj Nykaza

53.  Zofia Okraska

54.  Mikołaj Popowski

55.  Ada Przewoźna

56.  Zuzanna Til

57.  Maria Zielińska

 

klasa 6d

58.  Aleksandra Musiał

 

 

2014/2015 rok

         

             Nagroda I stopnia

      Aleksandra Biniak klasa 5b

      Franciszek Spychała klasa 6 b

 

               Nagroda Specjalna

       Sebastian Półtorak klasa 4a

 

               Wyróżnienie

      Wiktoria Barańska klasa 5a

      Amelia Pyc klasa 5a

      Jan Chałupka klasa 5b

      Eryk Jankowiak klasa 5b

      Jakub Jędrzejczak klasa 5b

      Mikołaj Nykaza klasa 5b

      Maria Zielińska klasa 5b

      Karolina Lehmann klasa 5d

      Aleksandra Musiał klasa 5d

      Dawid Słoński klasa 5d

      Olga Borowczak klasa 6a

      Anna Rudzińska klasa 6a

      Sandra Sękowska klasa 6a

      Zuzanna Wieczorek klasa 6a

      Wiktoria Białasik klasa 6b 

      Maciej Łakota klasa 6b

      Jarosław Romańczuk klasa 6b

      Antoni Chołdrych klasa 6c

      Patrycja Derucka klasa 6c

      Kamil Kaliszan klasa 6c

      Kornel Koralewski klasa 6c

      Adrian Maciołek klasa 6c

      Adam Olszak klasa 6c

      Mateusz Golon klasa 6d

      Sandra Szymaniak klasa 6d

 

2013/2014 rok

 

            Nagroda I stopnia

     Osyda Zuzanna         

                 

            Nagroda II stopnia

Bukowska Marta                               

Golon Dominika                                

Filipiak Łukasz                                  

Kordeczka Parycja                   

Pittner Julia                              

Ziętek Julia                               

Borowczak Olga                                 

Derucka Patrycja                      

Koralewski Kornel                    

     Sękowska Sandra       

 

            Wyróżnienie

Adamska Natalia                               

Dekiert Patrycja                                 

Duda Weronika                                 

Gendera Weronika                   

Kołodziejska Antonina                      

Mrówczyński Adrian                         

Oleksy Paulina                                   

Pieczak Aleksander                   

Rzepecka Julia                                   

Skórnicka Martyna                           

Białasik Wiktoria                      

Golon Mateusz                                   

Kaliszan Kamil                                   

Maciołek Adrian                                

Olszak Adam                            

Romańczuk Jarosław                        

Spychała Franciszek                          

     Wieczorek Zuzanna             

 

 

 

2012/2013 rok

            Nagroda I stopnia

Zuzanna Osyda

              Nagroda II stopnia

Marta Bukowska

Marcelina Dubiel

Dominika Golon

Patrycja Kordeczka

Julia Pittner

              Wyróżnienie

Natalia Adamska

Patrycja Dekiert

Weronika Duda

Florentyna Fietz

Weronika Gendera

Klaudia Golon

Julia Gierczyńska

Maria Kłaczkiewicz

Antonina Kołodziejska

Paulina Nowak

Paulina Oleksy

Piotr Przybył

Martyna Skórnicka

Kamil Spychała

Martyna Spychała

Roland Wiśniewski

Julia Ziętek

 

 

2011/2012 rok                                                                                    

Dubiel Marcelina

Fietz Florentyna

Gierczyńska Julia

Golon Klaudia

Kaczmarek Weronika

Kłaczkiewicz Maria

Lehmann Żaklin

Magdziarz Patrycja

Międza Małgorzata

Niedzielski Konrad

Przybył Piotr

Spychała Jan

Wesołek Marianna

 

 

2010/2011

Kaczmarek Agata

Kaczmarek Magdalena

Konieczna Patrycja

Magdziarz Patrycja

Marchewka Michał

Matula Natalia

Mierzwa Angelika

Międza Małgorzata

Spychała Fabian

Świderski Szymon