Honorowy Obywatel Szkoły        (powrót)


 

2015/2016

Aleksandra Brach

Amelia Pyc                                        

Wiktoria Stanke

Aleksandra Biniak                          

Adrianna Fricz                                 

Marcel Gajzler                                

Mikołaj  Nykaza                              

Zofia Okraska                                  

Ada Przewoźna                                              

Maria Zielińska                                

Aleksandra Musiał

 

2014/2015

Wiktoria Białasik

Olga Borowczak

Franciszek Spychała

Jarosław Romańczuk

Maciej Łakota

Antoni Chołdrych

Kamil Kaliszan

Patrycja Derucka

Adam Olszak

Kornel Koralewski

Mateusz Golon

Wiktor Hancyk

Sandra Szymaniak

 

2013/2014

Adamska Natalia

Bukowska Marta

Dekiert Patrycja

Filipiak Łukasz

Gendera Weronika

Golon Dominika

Niechciałkowski Dawid

Oleksy Paulina

Osyda Zuzanna

Palatyński Bruno

Pittner Julia

Skórnicka Martyna

 

2012/2013

Natalia Bartkowiak

Marcelina Dubiel

Florentyna Fietz

Julia Gierczyńska

Konrad Niedzielski

Maria Kłaczkiewicz

 

2011/2012

Magdziarz Patrycja

Międza Małgorzata

 

2010/2011

Marchewka Michał

Matula Natalia

Mierzwa Angelika

Skwara Alexander

Spychała Fabian

Świderski Szymon

 

2009/2010

Dzik Aleksandra

Eiben Martyna

Eiben Paula

Fietz Małgorzata

Gręda Patrycja

Nowak Aleksandra

Wiśniewska Ida

 

2008/2009

Janecka Adrianna

Knaur Monika

Kordeczka Agnieszka

Koryzna Michał

Krupska Sara

Krzyśko Iwona

Marczak Piotr

Nadolny Filip

Podkańska Klaudia

Sobiesierski Adrian

Spychała Julia

 

2007/2008

Kłaczkiewicz Magdalena

Linda Weronika

Nowak Wojciech

Ostałowska Anna

Skoczek Piotr

Trynka Regina

Wasielewski Paweł

Wituchowska Violetta

 

2006/2007

Pittner Joanna

Szkudlarek Anna

 

2005/2006

Biegańska Monika

Dziwiszewski Paweł

Halamska Ewa

Idkowiak Zuzanna

Lück Agnieszka

Magiera Justyna

Trynka Jagoda

Turkot Anna

 

2004/2005

Hoffmann Urszula

Just Hubert

Kolicka Małgorzata

Kubowska Katarzyna

Luter Radosław

Saternus Aleksandra

Sujak Marta

 

2003/2004

Łęgosz Borys

Nowak Piotr

Szelejak Marcin

Tomczak Marianna

Wolanin Agnieszka

Zajączkowska Grażyna

 

2002/2003

Chmiel Magda

Fidor Renata

Kaczmarek Joanna

Lubczyński Jakub

Pociecha Anna

Żrałka Anna

 

2001/2002

Markiewicz Joanna

Rusinek Blanka

Smoliński Szymon

Szefler Monika

Szydłowska Natalia

 

2000/2001

Chajda Magdalena

Goszczyńska Anna

Grabowska Daria

Pawlicka Katarzyna

Pawlik Daria

Szkudlarek Piotr

Stanke Zuzanna

 

1999/2000

Ciupka Anna

Koput Marta

Maksymowicz Agnieszka

Matusiak Joanna

Nowak Donata

Szkudlarek Agnieszka

Tomkowiak Aleksandra

Wieczorek Aleksander

Wiśniewska Joanna

Zajączkowska Anna

 

1998/1999

Dąbek Marcin

Dorna Dominika

Gradowski Michał

Góral Maciej

Kuź Michał

Manszewski Bartłomiej

Manszewski Tomasz

Szukała Radosław

Szymańska Anna

Szymul Bartosz

 

1997/1998

Jędruch Agnieszka

Kałużyński Szymon

Kośmicki Bartosz

Legęza Sebastian

Naglewicz Bartosz

 

1996/1997

Balcerowiak Katarzyna

Hańczyk Karolina

Kowzan Justyna

Kubiaczyk Leszek

Otulakowska Katarzyna

Sierszulska Ewa

Wróblewska Samanta

 

1995/1996

Dziubińska Iwona

Wołyńska Milena

 

1993/1994

Mazur Michał

 

1992/1993

Badziąg Przemysław

Balcerowiak Marcin

Fidor Monika

Kosicka Lidia

Kubiaczyk Marcin

Szymczak Agata

 

1991/1992

Żłobińska Joanna

 

1990/1991

Kowzan Alicja

Nowak Elżbieta

Nowicka Agnieszka

Odwrot Barbara

Pawlak Anna

Sroka Paulina

Szafran Ewa

Ziółkowska Joanna

 

1987/1988

Hanyżak Marek

Lembicz Beata

 

1986/1987

Barłóg Lidia

Czubak Wojciech

Dankowski Rafał

Kubiaczyk Danuta

Łukaszyk Dorota

Proszak Kamila

Szymańska Ewa

 

1985/1986

Kajak Hanna

Majchrzak Aneta

Niemczyk Hanna

Nowak Monika

Płaziak Alicja

Walkowiak Danuta

 

1984/1985

Człapka Lucyna

Jęczkowska Grażyna

Mendel Maria

Stieler Tomasz

Szatkowska Maria

Szymańska Izabela

Witaszek Lucyna

 

1982/1983

Brzeziński Jacek

Mikołajczak Romana

Nowak Tomasz

Pociecha Piotr

Stankowska Marzena

 

1981/1982

Grajkowska Beata

Ignasiak Honorata

Jęczkowski Jacek

Kaźmierczak Justyna

Kosicka Małgorzata

Krupska Beata

Nowak Elżbieta

Nowakowska Violetta

Onisk Mariola

 

1980/1981

Kostrzyńska Magdalena

Kryger Agnieszka

Stieler Bernadeta

Szymańska Teresa

 

1979/1980

Bieniecki Jacek

Marcinkowska Renata

Mordal Paweł

 

1978/1979

Fludra Katarzyna

Kaczmarek Krzysztof

Kaszkowiak Tomasz

Kaźmierczak Alina

Krysztofiak Hanna

Stachowiak Beata

 

1977/1978

Bartoszak Elżbieta

Białek Teresa

Człapka Alicja

Kołacz Roxana

Krupska Hanna

Michalska Beata

Niemczyk Katarzyna

Rosada Bożena

Tomkowiak Ilona

 

1976/1977

Duks Andrzej

Jechorek Elżbieta

Jujeczka Elżbieta

Orlik Wiesław

Przewoźny Jarosław

Szymaniak Renata

 

1975/1976

Adam Małgorzata

Góral Jarosław

Idkowiak Małgorzata

Jarosz Robert

Jędras Alina

Jujeczka Alina

Kostrzyński Radosław

Lala Danuta

Martin Maria

Mayko Gabriela

Nowak Witold

Olejnik Zbigniew

Rakowska Aldona

Stanisławiak Katarzyna

Wachowiak Małgorzata

 

1974/1975

Golanowska Małgorzata

Krupińska Małgorzata

Krupska Katarzyna

Moskwa Elżbieta

Panek Elżbieta

Pernaczyńska Anna

Pohl Lidia

Przewoźna Izabella

Świątek Elżbieta

Tabaczewski Piotr

Toboła Ewa

 

1973/1974

Jankowska Bernadeta

Kaczmarek Maria

Kurczewski Zbigniew

Nowak Krzysztof

Przechodni Maciej

Staszak Wojciech

Szydłowska Maria

Świątek Renata

Tecław Andrzej

Wierkiewicz Ewa

Wojtczak Romuald

Zielińska Anna

 

1972/1973

Bratkowski Wojciech

Brzeźniak Jacek

Fludra Andrzej

Kieryk Zenon

Leracz Roman

Łukanowski Andrzej

Maciejewska Danuta

Nobik Ewa

Pietrzak Andrzej

Sałata Elżbieta

Snarska Aleksandra

Zatoń Ewa