Wakacje 2017

 

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018


Rozpoczęcie roku szkolnego 4 września 2017r. (poniedziałek)

- boisko szkolne:

                              godz.   9.00 - klasy IV-VII,

                              godz. 10.00 - oddziały przedszkolne, klasy I-III
 

                                                                 ZAPRASZAMY!

 

 


Komunikat

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 września 2017 r. stanowisko dyrektora naszej szkoły obejmie Pan mgr Tomasz Runowski.

Panu Dyrektorowi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy zawodowej.

 

 

 


 

Wykaz podręczników do kupienia przez rodziców

 

W nowym roku szkolnym 2017/2018 podręczniki i ćwiczenia (z dotacji) uczniowie otrzymają w szkole. Poniżej podajemy listę podręczników, których zakupu muszą dokonać rodzice.

Wykaz ...tutaj

 

 

 


60-lecie Szkoły Podstawowej nr 3

 

„Trójka” obchodzi w tym roku okrągłą, bo 60-tą rocznicę swojego powstania. Jest to dobra okazja, aby równocześnie urządzić Zjazd Absolwentów. Mamy przyjemność zaprosić wszystkich byłych uczniów na obchody tego Święta, które odbędą się 14 października 2017 roku.

Wstępny harmonogram obchodów 60-lecia …tutaj  

 


Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017

 

Zakończenie roku szkolnego to długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień. Po dziesięciu miesiącach nauki wszyscy mogą rozpocząć upragnione wakacje i aż do września nie myśleć o powrocie do szkolnych ławek. Zanim nastąpił ten długo wyczekiwany moment najpierw pożegnano w sali gimnastycznej dzieci z oddziałów przedszkolnych. Później na boisku szkolnym spotkali się uczniowie klas IV-VI. Tam pani dyrektor Krystyna Tecław-Dziubek podziękowała społeczności uczniowskiej za ciężką i wytrwałą pracę. Wręczyła nagrody uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zachowaniu oraz w konkursach przedmiotowych i artystycznych.

                                                     ...czytaj dalej


JESTEŚMY  w  projekcie Koder-Junior!

 

Z radością informuję, że nasza szkoła została zakwalifikowana do projektu „KoderJunior - Szkoła Mistrzów Programowania”.  Jest to projekt  dofinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa dla Działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”.  Będą w nim uczestniczyć w nowym roku szkolnym nauczyciele i uczniowie klas I-III.

                                               ...czytaj dalej

 

 

 


MegaMisja

 

Nasz Szkoła zakwalifikowała się do programu edukacyjnego pt. "MegaMisja", którego organizatorem jest Fundacja Orange.  MegaMisja to program nowoczesnej edukacji, który podnosi cyfrowe kompetencje nauczycieli, a dzieciom w świetlicy pomaga odkryć dobre i bezpieczne strony technologii. A wszystko w formie przyjaznej zabawy w cyfrowe laboratorium, w którym pomagają animowanym bohaterom złapać niesfornego psotnika, ucząc się przy tym ważnych zasad młodego internauty. Od września 2017 roku wspólnie z Fundacją "Orange" ruszamy z projektem. Będziemy uczyć najmłodszych kreatywnego,  bezpiecznego korzystania z nowych technologii informacyjnych i komunikacyjnych. 


Podsumowanie oszczędzania w SKO

 

Zgodnie ze szkolnym regulaminem SKO na koniec roku szkolnego opiekun SKO wyróżnia dzieci, które w danym roku szkolnym systematycznie oszczędzały pieniążki na książeczkach. Wyróżnione zostają dzieci, które systematycznie oszczędzały, nie zaś te, które wpłaciły najwięcej pieniążków.

Lista wyróżnionych uczniów ...tutaj

 

 

 


Bezpieczna szkoła, bezpieczna przyszłość

 

Nasza szkoła uczestniczyła w projekcie "Bezpieczna szkoła, bezpieczna przyszłość" realizowanym na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach "Bezpieczna+" zatytułowanego: "Upowszechnianie wśród wszystkich pracowników szkoły umiejętności rozpoznawania zagrożenia oraz wiedzy o zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia". Szkoła otrzymała certyfikat ...tutaj

 

 

 

 

 


Podsumowanie wyników nauczania

 

Początek wakacji jest doskonałym czasem na podsumowania. W załączniku przedstawiamy wyniki nauczania uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2016/2017 ...tutaj

 

 

 

 

 


Wakacje

 

Wreszcie nastał czas relaksu, zabawy, odpoczynku, dlatego życzymy wszystkim uczniom i ich rodzicom miłego spędzenia wakacji, słonecznej pogody i wielu wrażeń. Przestrzegamy jednak wychowanków naszej szkoły, aby rozważnie podejmowali decyzje dotyczące letnich zabaw i zawsze pamiętali o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa.