XVIII Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych         (powrót)

Dnia 7 grudnia 2017 r. w szamotulskim kinie ‘’Halszka ‘’ odbył się XVIII Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych  o Statuetkę Czarnej Księżniczki. Naszą szkołę reprezentowały aż dwie grupy teatralne "Asy z VII klasy" pod kierownictwem Pani Natalii Olejnik  oraz grupa teatralna "Tercja" pod opieką pani Iwony Krychowiak.

Do rywalizacji stanęło 6 grup teatralnych  z naszego powiatu. Jury w składzie Pani Katarzyna Grajewska - kierownik literacki oraz Pan Krzysztof Dutkiewicz - aktor Teatru Animacji w Poznaniu  było pod wielkim wrażeniem wszystkich występów, ale ostatecznie nagrodę publiczności oraz główną nagrodę konkursu i Statuetkę Czarnej Księżniczki otrzymała grupa teatralna "Tercja" za autorski spektakl pt. ’’Ja – czyli jaka?’’ Jury przyznało również indywidualne  nagrody aktorskie, które między innymi  otrzymały uczennice naszej szkoły: Zofia Orzeł, Maria Wieczorek, Zuzanna Piątkowska, Amelia Majerowicz i Zofia Gołębiewska.

Wszystkim młodym aktorom oraz Pani Iwonie Krychowiak serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych .