Gminny Konkurs Mam Talent                 (powrót)

W dniu 11 marca o godzinie 11.00 w szkolnej sali gimnastycznej  odbył się Gminny Konkurs Mam Talent. W konkursie wzięło udział 9 uczestników, którzy prezentowali swoje umiejętności. Jury obradowało w składzie: Marcjanna Nowak, Łukasz Janiszewski oraz Szymon Adamczak. Przyznano nagrody w dwóch kategoriach: oddziały 1-3 oraz 4-6.

W kategorii oddziałów1- 3:

• I miejsce- Natalia Sieczkarek (III klasa) ze Szkoły Podstawowej im. A. Fidlera w Przyborowie,  grająca na pianinie.

• II miejsce- Maria Nowak (III klasa) ze Szkoły Podstawowej w Baborowie, recytująca wiersz oraz Oliwia Szczęsna (III klasa) ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szamotułach, śpiewająca    piosenkę.

• III miejsce- Amelia Szymańska (II klasa) ze  Szkoły Podstawowej nr 3 im. A. Mickiewicza w Szamotułach, śpiewająca piosenkę.

Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Kubacka ze Szkoły Podstawowej w Brodziszewie, śpiewająca piosenkę.

W kategorii oddziałów 4-6 :

• I miejsce- Julianna Sroka – Kierończyk (VI klasa) ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szamotułach, śpiewająca  i grająca na gitarze.

• II miejsce- Amelia Majerowicz (IV) ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. A. Mickiewicza w Szamotułach, śpiewająca i grająca na gitarze.

• III miejsce- Aleksandra Hołderna (IV klasa) z Zespołu Szkół w Otorowie, śpiewająca piosenkę.

Wyróżnienie otrzymała Jessica Kraszewska z Zespołu Szkół w Otorowie, tańcząca zumbę.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dziękujemy za wsparcie i pomoc opiekunom oraz nauczycielom, to był  dzień pełen emocji i radości.

Organizatorki:

Sara Kaźmierska