I miejsce Darii Panek    (powrót)

W dn. 25.10.2017 r. w Szamotulskim Ośrodku Kultury odbył się pierwszy w tym roku szkolnym konkurs recytatorski zorganizowany w ramach Artystycznych Spotkań Recytatorów Miasta i Gminy Szamotuły.

Tym razem uczniowie z naszej szkoły startowali w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe oraz klasy VII wraz z gimnazjalistami.

Szkołę reprezentowały:

• Daria Panek z kl. VIIb

• Aleksandra Niechciałkowska z kl. VIIc

• Anastazja Fricz z kl. IVb

• Zuzanna Piątkowska z kl. Va

• Julia Araszkiewicz z kl. VbI

• Natalia Kasprzak z kl. Vb

• Antonina Piechota z kl. VIa

• Zofia Metler z kl. VId

Wszystkie recytatorki zaprezentowały się wspaniale, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje Daria Panek, która nie przestraszyła się starszych koleżanek i w rywalizacji z gimnazjalistkami wypadła świetnie zajmując I miejsce.

W grupie szkół podstawowych Nagrody Jury otrzymały: Zofia Metler i Antonina Piechota, Wyróżnienie Jury przypadło Julii Araszkiewicz, a Nagrodę Pedagogiczną zdobyła Anastazja Fricz. Gratulujemy!

W jury zasiadali: p. Piotr Dehr i p. Andrzej Ciborski.