Szkolny Przegląd Talentów          (powrót)

W dniu 21 grudnia 2016 roku w świetlicy szkolnej odbył się konkurs talentów. Dominowały śpiewy, gra na instrumentach oraz taniec. Podczas przeglądu wyłonieni zostali uczniowie, którzy będą reprezentować naszą szkołę w Gminnym Konkursie Mam Talent. Zwyciężczynią  wśród klas I-III została Amelia Szymańska- uczennica z klasy IIg, która zaśpiewała utwór „Fasolki” natomiast reprezentantką  z klas IV-VI będzie Amelia Majerowicz- uczennica z klasy IVa, która śpiewała i grała na gitarze piosenkę „Dryfy” Kasi Popowskiej. Oceny występów dokonywało jury w składzie: Natalia Olejnik- nauczycielka j. polskiego oraz Monika Lewandowska - nauczycielka wychowania fizycznego.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za profesjonalne  i przepiękne wystąpienia. Podziękowania także należą się rodzicom i opiekunom dzieci, którzy wytrwale wspierali i dopingowali uczestników konkursu.

Organizatorki:

Sara Kaźmierska