Podsumowanie działań SKKT PTTK                             (powrót)

W dniu 18 grudnia 2017 r., reprezentanci naszej szkoły wraz z dyrektorem szkoły panem Tomaszem Runowskim oraz jedną z opiekunek Szkolnego Klubu Miłośników Imprez na Orientację panią Mileną Wołyńską, uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu dwóch przedsięwzięć: Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację oraz konkursu na najaktywniejszy Szkolny Klub Krajoznawczo- Turystyczny PTTK.  Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach.

Tegoroczna edycja Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację Oddziału PTTK w Szamotułach obejmowała pięć imprez, z których wyniki były zaliczane do klasyfikacji końcowej.

W kategorii szkół podstawowych TD, nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Natomiast indywidualnie, w kategorii TD, I miejsce wśród 127 sklasyfikowanych uczestników zajął nasz uczeń Mikołaj Ostałowski z klasy 6a. Tuż za Mikołajem na wysokich pozycjach znaleźli się kolejno: III miejsce - Ola Skonieczna, IV miejsce - Julia Czerwińska, V miejsce Maja Dukat, VI miejsce – Mateusz Nowak, VII miejsce – Barbara Hazak, VIII miejsce - Jakub Putyra, IX miejsce - Karolina Barłóg.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została także wyróżniona w konkursie na Najaktywniejszy SKKT-PTTK Oddziału PTTK w Szamotułach w roku szkolnym 2016/2017.   Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w rajdach oraz Imprezach na Orientację.