Wakacje 2014

- godz. 9.00 - oddziały przedszkolne, klasy II i III

- godz.10.00 - klasy I

Dowozy w dniu 1 września ...tutaj

Msza Święta odbędzie się 4 września (czwartek) o godzinie 9.00.

Plany lekcji w roku szkolnym 2014/15

W związku z posiadaniem przez uczniów i ich rodziców dostępu do e-dziennika, informujemy, że w najbliższym czasie plany lekcji dla poszczególnych klas zostaną umieszczone w dzienniku elektronicznym.

Uczniowie klas pierwszych nie posiadają jeszcze kont w e-dzienniku, dlatego plany lekcji znajdują się:

Przynależność uczniów do poszczególnych klas będzie można sprawdzić na listach wywieszonych w szkole już od poniedziałku 25 sierpnia.

Dofinansowanie zakupu podręczników w roku szkolnym 2014/15

W związku z podpisaniem przez Prezesa Rady Ministrów: wz E. Bieńkowską Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 lipca 2014 roku w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych - został ustalony termin składania wniosków w szkołach w Gminie Szamotuły.

Szczegółowe informacje w tej sprawie:

Projekt dofinansowania zakupu podręczników w roku szkolnym 2014/15

Uchwała Rady Ministrów dotycząca "Dofinansowania zakupu podręczników w roku szkolnym 2014/15" będzie aktualna po podpisaniu przez Premiera Donalda Tuska.

Informacja dla rodziców: proszę śledzić naszą stronę, po podpisaniu przez premiera i uprawomocnieniu się uchwały zostanie umieszczony wniosek o dofinansowanie.
Załączniki:

- program "Wyprawkasz kolna 2014" ...tutaj

- dla szkoły podstawowej kl. II-III ...tutaj

- dla szkoły podstawowej kl. VI ...tutaj

- dla uczniów posiadających orzeczenie ...tutaj

- ustalenie dochodu rodziny ...tutaj

- ustalenie dochodu rodziny - dodatkowe informacje ...tutaj

Jeszcze o Dniach Szamotuł

W sobotę 7.06. podczas Dni Szamotuł było wyjątkowo tanecznie i kolorowo, a to za sprawą naszych uczniów. Wszystkie grupy z zeróweczek, zespół czirliderek „Cheerlistep” oraz uczniowie z klasy Ia zawładnęli sceną na Rynku. Wszystkie grupy zaprezentowały wspaniałe układy choreograficzne i potwierdziły tym samym, że nasza szkoła jest rzeczywiście „kuźnią talentów”.

Zdjęcia z występów ...tutaj

Ach, co to był za bal

Kilka dni przed zakończeniem roku szkolnego odbył się "Bal szóstoklasistów". Była to bardzo udana impreza. Na największą uwagę zasługiwało wykonanie poloneza. Uczniowie ostatniej klasy mieli okazję  po raz ostatni, w atmosferze radości i zabawy, spotkać się w swoim gronie. Tak sympatyczne pożegnanie murów naszej szkoły na długo zapadnie w pamięci jej uczestnikom.

Zdjęcia z balu ...tutaj

Prawie wakacyjnie - biwak klasy 4b

Z inicjatywy rodziców klasy 4b, już po raz czwarty, uczniowie tej klasy spędzili jeden z czerwcowych weekendów na biwaku w Ośrodku Wypoczynkowym przy Parafii w Chojnie. Biwak był świetną okazją do spędzenia wolnego czasu w sposób ciekawy i przyjemny zarówno przez dzieci, rodziców, jak i zaproszonych gości. To, co na długo pozostanie w pamięci dzieci, to dużo zabawy, rejs po rzece i zdobycie prackiej bandery.

...czytaj dalej

Wakacje 2014

Wszystko na tym świecie ma swój czas…tak więc jest czas nauki, ale też jest czas Wakacji – upragnionych, wyczekiwanych, zasłużonych po roku ciężkiej szkolnej harówki. Zatem Mili Uczniowie wypoczywajcie i spędzajcie czas w gronie rodziny czy przyjaciół. Poznawajcie nowych ludzi, zwiedzajcie urocze zakątki świata, ładujcie baterie słonecznym światłem, ale nie zapominajcie o bezpieczeństwie. Postarajcie się przestrzegać przepisów dotyczących Waszego zdrowia i życia. Unikajcie sytuacji niebezpiecznych. Kierujcie się zdrowym rozsądkiem!

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

W dniu 27 czerwca nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014.  Najpierw świadectwa otrzymali uczniowie klas II, IV i V. Następnie zakończyli swój pierwszy etap edukacyjny uczniowie klas III, dalej, dzieci z klas I i oddziałów przedszkolnych. Najważniejszym punktem dnia było pożegnanie uczniów z klas VI. Podczas uroczystej akademii wielu z naszych absolwentów zostało nagrodzonych, a ich rodzice otrzymali podziękowania za trud wychowania tak wspaniałych dzieci.

Lista nagrodzonych i wyróżnionych …tutaj

Zdjęcia z uroczystości w najbliższym czasie do wglądu w odnośniku "Galeria".