Wakacje 2013

Godziny rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014

- klasy II-VI - godz. 8.00 (boisko szkolne)

- klasy I - godz.9.00 (boisko szkolne)

- oddziały przedszkolne - godz.9.00 (boisko szkolne)

Informatory dla klas I i "0"

Bardzo prosimy zainteresowanych rodziców i uczniów o zapoznanie się z pełną ofertą Szkoły Podstawowej nr 3 dotyczącą nauki w klasach I i w "zerówkach":

- klasy I ...pobierz

- "zerówki" ...pobierz

Podsumowanie sukcesów w roku szkolnym 2012/2013

Zakończenie roku szkolnego jest czasem sprzyjającym podsumowaniom dotyczącym dokonań edukacyjnych, sportowych uczniów oraz docenieniem roli rodziców w działaniach zmierzających do podniesienia jakości pracy placówki.

...czytaj dalej

Ruszył program "Wyprawka szkolna"

Ruszył rządowy program pomocy uczniom w 2013 r. – „Wyprawka szkolna”. Ze szczegółami programu można sie zapoznać ...tutaj.

Wnioski o dofinansowanie podręczników ...tutaj

Praca kancelarii szkoły w okresie wakacji

• lipiec od godziny 7.00 do 14.00

• sierpień od godziny 7.00 do 15.00

List Rzecznika Praw Dziecka

W związku z zakończeniem roku szkolnego 2012/2013  Rzecznik Praw Dziecka wystosował do uczniów list, którego treść została przedstawiona na stronie internetowej http://www.brpd.gov.pl/wystapienia/2013_06_27_list.pdf

Zakończenie roku szkolnego 2012/ 2013

W dniu 28 czerwca uczniowie naszej szkoły otrzymali świadectwa i rozpoczęli długo oczekiwane wakacje. Najpierw świadectwa otrzymali uczniowie klas IV-V. Bardzo ważnym momentem było rozdanie świadectw z wyróżnieniem. Później świadectwa otrzymali uczniowie klas III. Było to uroczyste pożegnanie z pierwszym etapem edukacyjnym. Następnie cenzurki odebrali najmłodsi uczniowie z klas od I do II. I na koniec nastąpił najbardziej wzruszający moment, a mianowicie pożegnanie uczniów klas VI, którzy jako uczniowie na zawsze opuścili mury naszej szkoły.

Obszerna relacja z uroczystości zostanie umieszczona w późniejszym czasie.

Letni wypoczynek to nie tylko beztrosko spędzone wakacje, ale także czas wielu niebezpieczeństw grożących uczniom. Część dzieci wyjeżdża na wakacje zorganizowane lub z rodzicami. Większość jednak pozostaje w miejscu zamieszkania i samodzielnie zagospodarowuje sobie wolny czas. Prosimy o to, aby uczniowie przestrzegali zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą, w lesie i na podwórku. Apelujemy o rozwagę i wyobraźnię.