Wakacje 2013


 

Godziny rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014

 

   - klasy II-VI - godz. 8.00 (boisko szkolne)

   - klasy I - godz.9.00 (boisko szkolne)

   - oddziały przedszkolne - godz.9.00 (boisko szkolne)

    

 

 

 

 


Informatory dla klas I i "0"

 

Bardzo prosimy zainteresowanych rodziców i uczniów o zapoznanie się z pełną ofertą Szkoły Podstawowej nr 3 dotyczącą nauki w klasach I i w "zerówkach":

 

                      - klasy I ...pobierz

                      - "zerówki" ...pobierz

 

 

 


Podsumowanie sukcesów w roku szkolnym 2012/2013

 

Zakończenie roku szkolnego jest czasem sprzyjającym podsumowaniom dotyczącym dokonań edukacyjnych, sportowych uczniów oraz docenieniem roli rodziców w działaniach zmierzających do podniesienia jakości pracy placówki.

                                              ...czytaj dalej

 

 

 


Ruszył program "Wyprawka szkolna"

 

Ruszył rządowy program pomocy uczniom w 2013 r. – „Wyprawka szkolna”. Ze szczegółami programu można sie zapoznać ...tutaj.

Wnioski o dofinansowanie podręczników ...tutaj

 

 

 


Praca kancelarii szkoły w okresie wakacji

 

  • lipiec od godziny 7.00 do 14.00

  • sierpień od godziny 7.00 do 15.00

 
 

List Rzecznika Praw Dziecka

W związku z zakończeniem roku szkolnego 2012/2013  Rzecznik Praw Dziecka wystosował do uczniów list, którego treść została przedstawiona na stronie internetowej http://www.brpd.gov.pl/wystapienia/2013_06_27_list.pdf

 

 
 

Zakończenie roku szkolnego 2012/ 2013

 

W dniu 28 czerwca uczniowie naszej szkoły otrzymali świadectwa i rozpoczęli długo oczekiwane wakacje. Najpierw świadectwa otrzymali uczniowie klas IV-V. Bardzo ważnym momentem było rozdanie świadectw z wyróżnieniem. Później świadectwa otrzymali uczniowie klas III. Było to uroczyste pożegnanie z pierwszym etapem edukacyjnym. Następnie cenzurki odebrali najmłodsi uczniowie z klas od I do II. I na koniec nastąpił najbardziej wzruszający moment, a mianowicie pożegnanie uczniów klas VI, którzy jako uczniowie na zawsze opuścili mury naszej szkoły.

Obszerna relacja z uroczystości zostanie umieszczona w późniejszym czasie.

Letni wypoczynek to nie tylko beztrosko spędzone wakacje, ale także czas wielu niebezpieczeństw grożących uczniom. Część dzieci wyjeżdża na wakacje zorganizowane lub z rodzicami. Większość jednak pozostaje w miejscu zamieszkania i samodzielnie zagospodarowuje sobie wolny czas. Prosimy o to, aby uczniowie przestrzegali zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą, w lesie i na podwórku. Apelujemy o rozwagę i wyobraźnię.