Pracownicy szkoły w roku szkolnym 2017/18

Nauczyciele zatrudnieni w Szkole Podstawowej nr 3

 

lp. Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot/wychowawstwo
1. Runowski Tomasz Dyrektor szkoły;  historia i społeczeństwo
2. Masłowska Agnieszka Wicedyrektor szkoły; pedagog szkolny; wychowanie do życia w rodzinie
3. Krupska Beata Wicedyrektor szkoły; język niemiecki; wychowawca klasy VIID
4. Albrecht Wiesława (siostra Eliza) Religia
5. Beger Karolina Wychowawca świetlicy szkolnej; wychowanie fizyczne
6. Bekasiak Anna Język polski
7. Brach Justyna Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy VE
8. Branna Aleksandra Wychowawca oddziału przedszkolnego 01
9. Chajda Aleksandra Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIB
10. Chamera Izabela Religia
11. Chmiel Maria Edukacja wczesnoszkolna; wychowawca klasy IIIC
12. Cieślewicz Paulina Matematyka; wychowawca klasy VIA
13. Dobak Violetta Matematyka
14. Dyzert Małgorzata Akademia Tenisa; zajęcia z tenisa ziemnego
15. Góral Katarzyna Matematyka; zajęcia komputerowe; wychowawca klasy VIC
16. Górecka Ilona Język polski; wychowawca klasy VB
17. Górecki Piotr Wychowanie fizyczne
18. Halamska Anna Język niemiecki; wychowawca klasy VID
19. Hejna Artur Wychowawca świetlicy szkolnej; plastyka
20. Kaźmierska Sara Wychowawca świetlicy szkolnej; język angielski w klasach I- III
21. Kłaczkiewicz Anna Muzyka; plastyka
22. Konieczna Jolanta Zajęcia techniczne
23. Kordeczka Danuta Przyroda
24. Kostrzyńska Małgorzata Wychowanie fizyczne; wychowawca klasy IVF
25. Krychowiak Iwona Edukacja wczesnoszkolna; wychowawca klasy IIA
26. Kulik Wojciech Język angielski; wychowawca klasy VC
27. Kwaśniewska Violetta Edukacja wczesnoszkolna; wychowawca klasy IC
28. Laskowska Agnieszka Wychowanie przedszkolne; wychowawca oddziału przedszk. 02
29. Lewandowska Monika Wychowanie fizyczne
30. Lewicka Ewa Bibliotekarka
31. Łowigus Patrycja Język angielski w klasach I- III
32. Magdziarek Sandra Edukacja wczesnoszkolna; wychowawca klasy IIIE
33. Makowska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna; wychowawca klasy IIIE
34. Mikołajczak Natalia Edukacja wczesnoszkolna; wychowawca klasy IIIF
35. Nowaczyk Julia Wychowawca świetlicy szkolnej
36. Nowak Joanna Edukacja wczesnoszkolna; wychowawca klasy IIIG
37. Nowak- Woźna Katarzyna Wychowawca świetlicy szkolnej; język polski
38. Olejnik Natalia Język polski; wychowawca klasy VIIA
39. Orlik Lucyna Edukacja wczesnoszkolna; wychowawca klasy IIIA
40. Palatyńska Agnieszka Psycholog szkolny
41. Rolewska Katarzyna Wychowawca świetlicy szkolnej; przyroda
42. Schmidt  Danuta Edukacja wczesnoszkolna; wychowawca klasy ID
43. Skwara Magdalena Edukacja wczesnoszkolna; wychowawca klasy IB
44. Sujak Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna; wychowawca klasy IA
45. Szyguła- Górna Ewa Język polski; historia i społeczeństwo;
46. Szymańska Ewa Religia
47. Tecław-Dziubek Krystyna Etyka
48. Wachowiak Maria Wychowawca świetlicy szkolnej
49. Warguła Krystyna Język niemiecki, historia
50. Wieczorek Anna Edukacja wczesnoszkolna; wychowawca klasy IIID
51. Wołyńska Milena Język angielski; wychowawca klasy VD

 

Pracownicy administracji

 

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko

1.

Bartczak Halina

Operator sprzętu komputerowego

2.

Kaczmarek Ewa

Intendent

3.

Stein Aleksandra

Kierownik gospodarczy

4.

Rozalewicz Maria

Sekretarka

 

Pracownicy obsługi

 

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko

1.

Barańska Beata

Pracownik obsługi

2. Choińska Anna

Pracownik obsługi

3. Cicha Katarzyna

Pracownik obsługi

4.

Człapa Karolina

Pomoc kuchenna

5.

Dera Adela

Pracownik obsługi

7.

Kornobis Michał

Konserwator

8.

Grendel Magdalena

Pracownik obsługi

9.

Piechota Ryszard

Konserwator

10.

Mikrut Małgorzata

Pracownik obsługi

11.

Zaraś Bogumiła

Pracownik obsługi

12.

Pociecha Barbara

Kucharka

13.

Turek Józef

Woźny (Grabówiec)

 

Szkolna służba zdrowia

 

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko

1.

Wieczorek Ewa

Higienistka