Wielkoduchy

Wielka zbiórka książek

Wielkoduchy oraz Samorząd Uczniowski zapraszają do wielkiej zbiórki książek  dla małych i dużych pacjentów szpitali. Co należy zrobić, aby nam pomóc?

- przynieść do szkoły książki, które muszą być w bardzo dobrym stanie, wydane

po 2000 roku, przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych,

- można też wykonać laurki dla pacjentów, zawierające słowa pocieszenia,

życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, siły do walki z chorobą.

Zbiórka będzie trwała codziennie podczas długiej przerwy od godz. 10:30 w dniach od 19 do 28 kwietnia 2017 r., miejsce zbiórki to szkolny parter.

Dzięki dobrym uczynkom możemy zmienić siebie i cały otaczający nas świat. A dobro powraca!

Osoby odpowiedzialne za akcję: opiekunowie Wielkoduchów i Samorządu Uczniowskiego

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień przed Świętem Edukacji Narodowej był bardzo pracowity, a zarazem miły. Wielkoduszki wręczały wszystkim pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami oraz mufinki.