Zajęcia pozalekcyjne 2016/17

NAUCZYCIEL

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ

GODZ. / SALA

KLASY

 

Albrecht Wiesława s.Eliza

 

Kółko religijne „ Dzieci Maryi”

 

 

czwartek

 

8.50- 9.35 gab. pedagoga

I piętro

 

V b

Beger Karolina

 

Figlaki

Lekkoatletyka

wtorek

środa

wtorek

16.20- 17.05  sala gim.

16.15-17.00    sala gim.

17.10- 18.00   sala gim.

Kl. IV-VI

I-III

Bekasiak Anna

Zajęcia wyrównawcze wiedzy z j. polskiego  „Chcę być z polskim za pan brat”

poniedziałek

7.15- 7.55        sala 23

Ve

Brach Justyna

 

Kółko komputerowe „Sieciaki”

 

wtorek

8.15- 9.45

sala komputerowa

IVe, V, VI

Branna Aleksandra

„Wesoła plastyka” – zajęcia dodatkowe wspierające uzdolnienia

„Mądre główki” –zajęcia wspierające rozwój dziecka

wtorek

czwartek

 

piątek

13.20-13.50    Grabówiec

13.20-13.50    Grabówiec

 

13.20-13.50   Grabówiec

Oa

Chajda Aleksandra

„Mogę lepiej, mogę więcej”- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek

11.40-12.25 sala 17

I B

Chamera Izabela

Kółko biblijne

 

 

czwartek

11.45-12.15

sala komputerowa

VIc

Chmiel Maria

„Tropiciele”- kółko matematyczne

 

wtorek

8.50-9.35 sala 5

II

Cieślewicz Paulina

„Matematyczna kraina”

„Szóstaki”

„Olimpijskie porachunki”

piątek

poniedziałek

czwartek

8.00-8.45          czytelnia

7.00-7.45          sala 27

14.40-15.25      sala 32

V

VI

V

Dobak Violetta

Trening czyni mistrza

 

wtorek

środa

środa

czwartek

8.50-9.35            sala 30

8.50-9.35 dz       czytelnia

9.45-10.30 chł.  czytelnia

7.40-8.00             sala 27

VI

Ve, Vd

Ve, Vd

IVa, IVd

Góral Katarzyna

„Matematyczny zawrót głowy”-

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

środa

czwartek

14.40-15.25   sala 23

8.00-8.45        biblioteka

VIa,VIb

Vc

Górecka Ilona

Kółko recytatorskie

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

środa

wtorek

środa

15.25-16.10  sala 23

8.20-8.40       sala 23

14.40- 15.20  sala 23

IV-VI

VI c

IVb, VIb

Górecki Piotr

Zajęcia sportowe

Akademia Sparty kl. IV

Akademia Sparty kl. V,VI

wtorek

czwartek

piątek

15.20-16.10   sala gimn.

15.30-17.00   Orlik/ sala

15.30-17.00   Orlik/sala

 

Halamska Anna

„Ȕbung macht Meister”

„Rettungswagen”

środa

środa

9.45-10.30 sala 1

14.40-15.25 sala 24

Vd  ( ind)

6a,5a,5b,4a,4c – zależnie od potrzeb

Hejna Artur

Kółko twórców „DEKORATORNIA”

czwartek

15.30-17.00  sala 33

Chętni uczniowie z klas IV-VI

Absolwenci – za zgodą dyrekcji

Kaźmierska Sara

„Hey, let’s play”

czwartek

7.00-7.45   sala 5

10.45-11.30  świetlica

II

Kłaczkiewicz Anna

chórek

 

poniedziałek

16.15-17.00  sala 33

Zależnie od potrzeb

III-VI

Konieczna Jolanta

„Sprawne ręce”- zajęcia techniczne

poniedziałek

15.10-16.00  sala 33 lub 32

IV,V

Kordeczka Danuta

Kółko przyrodnicze „Ciekawi świata”

Przygotowanie do konkursu przyrodniczego

piątek

 

piątek

8.00-8.45  sala 3

 

7.15-8.00  sala 30

VB

 

V-VI

Kostrzyńska Małgorzata

„Zagadki dla Beatki”- zajęcia wyrównawcze

piątek

8.00-8.45  sala  14

III F

Krychowiak Iwona

„Tercja”- zespół teatralno-taneczn

„Supełkowo”-zaj. dyd.-wyr.

środa

wtorek

pon./czw.

16.20-17.05 sala 15

15.30-16.15  sala 15

11.40-12.25  gab. pedag.

IA

Kulik Wojciech

Don’t worry, be happy

English  Champions

wtorek

czwartek

14.40-15.25     sala 2

14.40-15.25     sala 2

IV,V,VI

VIc ( zajęcia indywidualne)

Kwaśniewska Violetta

„Ciekawscy” zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

czwartek

10.45-11.30  czytelnia

10.45-11.30  czytelnia

IIIc

Laskowska Agnieszka

„Mały artysta”- zajęcia rozwijające uzdolnienia dzieci

„Ćwiczę, rozwijam, doskonalę”- zajęcia wspierające rozwój dzieci

wtorek

czwartek

piątek

13.20-13.50    Grabówiec

13.20-13.50    Grabówiec

13.20-13.50    Grabówiec

O 2

LewandowskaMonika

„Minisiatkówka”

„Akademia siatkówki”

wtorek

poniedziałek

środa

17.05-18.50    

17.10-18.00    

18.00-19.30    

III-IV

IV-VI

Lewicka Ewa

„Biblioteka pełna kolorów”

 

Kółko artystyczne

poniedziałek

8.00-8.45

biblioteka

I-III

Łowigus Patrycja

„Debeściaki”

poniedziałek

8.50-9.35

mała sala komputerowa

III

Magdziarek Sandra

„Easy English”- kółko językowe

„Już to wiem”- zajęcia wyrównawcze

„Mądrej głowie dość po słowie”- kółko

poniedziałek

środa

 

czwartek

12.45-13.30  sala 3

11.40-12.25  biblioteka

 

13.50- 14.35    sala 3

IIe

IIe

 

IIe

Małgorzata Makowska

„Potrafię więcej”- zajęcia wspomagające

„Rusz głową”- kółko matematyczne

poniedziałek

 

 

piątek

10.45-13.30  mała sala komp.

 

10.45-11.30 gabinet

pedag.

IIB

 

 

IIB

Mikołajczak Natalia

„Mądra główka”- zajęcia wspomagający

czwartek

12.45-13.30  czytelnia

IIF

Nowaczyk Julia

„Wielkoduchy”

czwartek

 

piątek

13.30-14.30  czytelnia

I-VI +absolwenci oraz oddziały przedszkolne za zgodą dyrekcji

Nowak Joanna

„Sowa mądra głowa”

„Kółko plastyczne- POLALUJ MÓJ ŚWIAT”

poniedziałek

czwartek

12.45-13.30       świetlica

11.40-12.25         świetlica

II G

Nowak -Woźna Katarzyna

„Nie taki język straszny”- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Klasowe koło teatralne

wtorek

środa

piątek

8.50-9.30  sala 1

15.30-16.15  sala 1

13.30-15.00  sala 1

Vd

IVa, IVd

IVa

Olejnik Natalia

Pogotowie polonistyczne

poniedziałek

wtorek

14.40-15.25  sala 23

14.40-15.25  sala 24

IVC, IVE

VIA

Orlik Lucyna

„Klub odkrywców”

„Ćwiczenie czyni mistrza”

środa

piątek

8.00-8.45  sala 16

16.20-17.05 sala 16           

 

Rolewska Katarzyna

Dlaczego? Po co? Jak?

wtorek

14.35-16.05  świetlica

VIc, VA

Schmidt Danuta

Przygoda z matematyką

Logopedia

„Ja to umiem, ja to wiem”

środa

wtorek

wtorek

7.00-8.00   sala 4

7.30-8.00   sala 14

7.00-7.30   sala 14

III D

III D i IIIB

IIID

Skwara Magdalena

„Ich und du”- kółko j.niemieckiego

Zajęcia wyrównawcze

piątek

 

wtorek

7.20-8.00

 

7.30-8.00

IIIB

 

IIIB

Sujak Małgorzata

Zajęcia czytania i pisania

 

Kangurek

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek

 

wtorek

 

piątek

10.45-11.30 gabinet terapii pedagogicznej

8.50- 9.35 małą sala komp.

8.50-9.35  gab. terapii ped.

IIIA

 

IIIA

 

IIIA

Szyguła-Górna Ewa

Nie taki język polski straszny-zajęcia wyrównawcze

Język polski-tak! (wymiennie)

czwartek

 

czwartek

8.00-8.45    sala 3

 

8.00-8.45    sala 3

VA,VB,VC

Szymańska Ewa

Rajd turystyczne

sobota

/niedziela

 

I-VI

Tomkowiak Mirosław

Sekcja rowerowa

sobota

 

VIb

Wachowiak Maria

Kółko matematyczne „Wesołe cyferki”

poniedziałek

7.15-8.00 sala 3

IIIe

Warguła Krystyna

Pogotowie językowe

( raz w miesiącu przed DRZWAMI OTWARTYMI)

poniedziałek

17.00-17.30  sala 24

Przed DRZWAMI OTWARTYMI (w przypadku, gdy nie ma DZRZWI OTWARTYCH , po umówieniu się z uczniami)

IV c, IV d

Wieczorek Anna

„Rozwiń skrzydła”

 Kangurek

Środa

poniedziałek

12.45- 13.30  sala 4

16.15-17.00   sala 4

II D

II D

Wiśniewska Jolanta

Pogotowie przyrodnicze (wg potrzeb)

„ Patrzę, słucham, dotkam”

wtorek

 

czwartek

8.50-9.35        sala 30

 

14.40-15.25    sala 31

 

Wołyńska Milena

English is Fun  (Elementary)

English is Fun 

wtorek

8.30-9.00  czytelnia

 

9.00- 9.30 czytelnia

IVd (zajęcia indywidualne)

IV